Wers wiem, że VAR już nie będziesz dobierał, co podkreślałeś kilka razy, pytałem o inne tematy. Mówisz wróciłeś na fx :) no git. Myślałem, że w ogóle wpadłeś w marazm i nic nie robisz :))) jakbyś czegoś szukał to daj znać może, jakiś setup ustawimy. Pozdro i dużych zysków $$$