Reznor, banki będę kupował. (już widzę twój śmiech :))).
Jako parking dla mojej gotówki to idealne miejsce na wakacje. Parking jest duzy więc zmieszczę się cały (he,he) bez podbijania kursu, płynność najlepsza. Miejsce duże, dobre i bardzo bardzo tanie. Jak mi Pekao z 50 na 70 odbije przez te 3 miesiące to będę mega zarobiony. A jak nie, to ryzyko tez żadne, bo gorzej niż przy tej ostatniej histerii nie będzie. Jak się amerykańce nasycą "tanimi akcjami" to powinni przyjść do nas. WIg20 też długo nie wytrzyma w tej konsolidacji. Także taka decyzja :).
A poza tym ja jestem partriotą :)), a to jest jakby nie było polska kasa oszczędności :))))))))))))
ps. Będę też montował ekipę, bardziej prywatną, kilku - kilkunasto osobową, kolegów których poznałem na innych spółkach. Piszesz się?