Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,23 zł , zmiana od tamtej pory: -79,33%
Reznor, banki będę kupował. (już widzę twój śmiech :))).
Jako parking dla mojej gotówki to idealne miejsce na wakacje. Parking jest duzy więc zmieszczę się cały (he,he) bez podbijania kursu, płynność najlepsza. Miejsce duże, dobre i bardzo bardzo tanie. Jak mi Pekao z 50 na 70 odbije przez te 3 miesiące to będę mega zarobiony. A jak nie, to ryzyko tez żadne, bo gorzej niż przy tej ostatniej histerii nie będzie. Jak się amerykańce nasycą "tanimi akcjami" to powinni przyjść do nas. WIg20 też długo nie wytrzyma w tej konsolidacji. Także taka decyzja :).
A poza tym ja jestem partriotą :)), a to jest jakby nie było polska kasa oszczędności :))))))))))))
ps. Będę też montował ekipę, bardziej prywatną, kilku - kilkunasto osobową, kolegów których poznałem na innych spółkach. Piszesz się?
  • Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Ruchanienagrubo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~PrzemSon
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~PrzemSon
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: 7omasz
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~Jacek
  • Re: Wers Autor: ~stolcgeneralissimus
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~ja
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~ja
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Dpo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -1,29% 0,46 2026-06-23 13:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.