DPO, czytam Twoje dzisiejsze wpisy.
Coś Ci doradzę, bo fajnie mi się grało z Tobą w karty ostatnio :).
Nigdy, przenigdy nie żałuj długo i nie rozpamiętuj długo akcji, które sprzedałeś a one poszybowały jeszcze wyżej.
Bardzo to źle wpływa na grę, wkurza, a w konsekwencji potrafi nieźle zablokować i to na dłuższy czas niestety :(.
Pomyśl sobie, że dobrze wybrałeś. Dobrze obstawiłeś i ciesz się tym.
Tak o tym myśl. Nie inaczej. Bo rynek codziennie daje miliony możliwości do zarobku. Trzeba tylko mieć psychę w dobrej formie, żeby po to sięgać. A jak się idzie i patrzy cały czas za siebie, to się można jedynie potknąć. Zdrówko.