Kręcił się od pewnego czasu, ale się nie ujawniali do tej pory, jest jeszcze kilka, które są zainteresowane spółka możliwe, że rockbridge a norges fund zarządzana jest przez ipopema tfi w Polsce, więc to oni dobrali do portfela. To dobre info. Forka będę trzymał chyba do emerytury taka społeczka :) dopóki jest Pan Zigniew prezesem jestem spokojny o rozwój spółki.