Nie emisji nie bardziej, że lokomotywa będzie jechała bez kierunku. Tylko Łukasz może coś poradzić i jego ubytek w spółce to dla mnie sygnał, że tu już koniec jest bliski. On to trzyma jakoś w kupie, stąd pytanie. O dziwo myślałem, że to VAR pierwszy pokaże pazur a tu widać VVD zaczyna startować jako pierwszy, tego jeszcze nie grali... taki przypał. Nadal sądzę, że info o ovid będzie do końca maja. Dofinansowanie raczej szybko nie, wnioski o dofinansowanie można składać dokonać maja, przesunięte terminy uwagi na covid, czekamy