Na sam dźwięk TSGaes mam ciarki. Jak ja to mogłem sprzedać? Myślałem, e 100% to dużo, a tu taki zonk. Mały ma 6 lat, więc ma czas :). Nie no porozbijałem mu trochę. Ma np Date za 40 zł. i jakieś społki z dywidendą itd. Bank kupiłem bo wydaje się i bezpiecznie i bez wiecznego zaglądania, strsu itp Zjazd zaliczył w marcu srogi, a wcale jakoś mocno jeszcze nie odbił. Oczywiście obserwuje rynek :). Dopiero buduję mu portfel. Bez szaleństw. Wystarczy ze ja mam Vars i sie denerwuje :)