:)))))))))))))))))))
Nie chciałbym być zbyt wielkim realistą, ale mam nieśmiałe przeczucie, że Twoje 600szt, jak i moje X sztuk, jak również inwestycja wszystkich pozostałych akcjonariuszy forum bankiera w pekao - ma niewielkie przełożenie na kurs. Żeby nie napisać żadne. :))))))))))))))) zdrówko i udanych inwestycji życzę.