Fajnie jest poczytać wasza dyskusje Panowie. Tym bardziej ze na forum bankiera ciężko o merytoryczne wpisy. Wers, Reznor polecicie jakies publikacje dla laika? Chcialbym wiedziec gdzie moglbym zaczerpnac wiedzy odnosnie inwestowania na gpw. Nie chodzi mi stricte o strategie ale o wiedze z zakresu c/wk, jak to liczyć? czy np. zasad dopuszczania akcji do obrotu itp.