Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: -79,09%
Cześć przyjacielu, nie czaję się na varsav. Nigdy na tym nie spekulowalem, nie kręciłem też kółek po 50gr, bo to nie moja historia. Prawie 2 lata stoję w miejscu i jestem na zero, z dużą pozycją. Będę raczej się skracał, jak Łukasz ogłosi, że właśnie dokupił na ostatnich spadkach lub jakaś inna kupa wyskoczy zza rogu :). Miałem zupełnie inne plany co do tej spółki i mi nie wyszło. Bywa.
Co do reszty, to jestem w przedziwnej sytuacji. Jestem zrobiony na fx, na 4 lata do przodu, mam olbrzymią pozycję gotówkową i relatywnie pusty portfel akcyjny. Czytam sobie na spokojnie o różnych rzeczach, ale nie spieszy mi się. Od wczoraj raczej się nic w tej sprawie nie zmieniło :). Mam Dino znów dużą pozycją i potrzebuje jeszcze dwóch takich powolnych okrętów żeby zaparkować na wakacje i nie musieć tego pilnować. Nie chcę się rozdrabniać na kasmiczne pierdółki petardy :). Coś tam mam jeszcze na Trakcji i to potrzymam do końca roku lub dłużej. Plus mam infoscan i carbon raczej do wywalenia. Co do fx, to patrzę jak zmienność ustaje i myślę, że już się nie pozarabia po 5% proc dziennie na lewarze. Może dobrze, też muszę kiedyś mieć wakacje.
  • Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Ruchanienagrubo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~PrzemSon
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~PrzemSon
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: 7omasz
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~Jacek
  • Re: Wers Autor: ~stolcgeneralissimus
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~ja
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~ja
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Dpo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -1,29% 0,46 2026-06-23 13:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.