Czesc Wers. Czytam Wasze dyskusje z Reznorem z przyjemnoscia. Przemawia za nimi duze doswiadczenie a rownoczesnie chec poszukiwania coraz to lepszych okazji rowniez spekulacyjnych. Dzieki za szering tych informacji.
Przyznam szczerze ze rowniez miakem zamiar suedzuec na VAR co najmniej kilka miesiecy ale rozczarowanie raportem wzielo gore.
W miedzyczasie wskoczylem na ZUE i Infoscan. Wg mnie oba walory ciekawe i w dobrej technice szczegolnie Infoscan. Zobaczymy co sie wydarzy na dniach/tygodniach. Poki co dzieki i pozdrawiam