Komar, jeszcze jedno, ja kojarzę Twój nick od tygodnia na tym forum, więc nie wiem czy wiesz, ale miałem plan siedzieć na Varsav
2 lata max. Wyjść po kursie dwucyfrowym, po 2-3 udanych premierach. Śmieszne co? :)))) No dzisiaj już tak. Także widzisz, jak to jest mieć plany na giełdzie. Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji. wers