No cześć. Dziękujemy.
Na Zue siedzi Reznor, i obaj nadal na Infoscanie. Przynajmniej ja. Ale nie jestem z tego zadowolony. Nie sprawdził się mój scenariusz dla tej inwestycji i bedzie to pierwsza spółka jaką wywalę, jak zdecyduję się czyścić portfel. POZDRAWIAM