he he. Wszedłem w Dino po 149, ma się jeszcze ten węch :))).
Jestem na bankach od dziś. Pekao i PKO. Prawie full depo. Nie czekam na RPP - pitolę matołów. Nic nie wymyślą jak ich znam.
Wziąłem też za 5k tej Twojej perły, nie pisz jakiej proszę. Nie da się tego hurtem kupić bo wolumen żaden.
Słuchaj ja mam zbierać pod info już, czy mam czekać aż dasz mi cynk bo to jeszcze nic pewnego?
ps. Nie pisz nic o tej spółce, nie chcę wiedzieć. zawierzam Ci :)))))))))))))))))