Dzieki Wers. Zgadzam się z innymi, że miło czyta się Waszą wymianę zdań z Reznorem.
Ja na giełdzie siedzę od 3 lat, chociaż pierwszy rok to bardziej zabawa a drugi to przerwa. Na poważnie zacząłem od stycznia, gdzie marzec to był czas promocji zakupowych niż straty. Jak na razie przewinałem się przez kilkanaście spółek, na których udało się zarobić. Zaliczyłem może dwie kosmetyczne straty , dzięki czemu ostrożniej ruszam na przód. Obecnie mam 3 spółki gamingowe na long, ale niestety Varsav zaczął wzbudzać obawy. Czas pokaże co zrobię z tym pakietem, ale zazwyczaj cierpliwości popłaca(nie mylić z pazernością). Do tego trzymam DataWalk, bo w mojej ocenie jest duży potencjał w rozwiązaniu jaki posiadają.
Wracając do Pekao, to zgadzam się ze cena 50 zł jest mega niska i jak na razie wygląda to, że nie powinno być niżej. Zatem w perspektywie długoterminowej powinno się tutaj zarobić ładnie i nie ukrywam kusi bardzo zakup. Z drugiej strony nie wiem czy Lotos nie będzie lepszym zakupem, bo cena ładnie spadła. Obstawiam, że pod koniec czerwca kurs powinien skoczyć, bo ludzie zaczną trochę wiecej jeździć w sezonie wakacyjnym. Otworzą granicę, eksport powinien się rozkręcić a to daje szansę na szybki wzrost. Ale jak zawsze pewności nie ma.
No nic, trzeba się jeszcze przespać z pomysłem. Tak czy siak, dzięki wielkie za szczegółowy raport .