Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -85,08%
Ja Varsav mam prawie 2 lata i tak jak Wers kupiłem pod premierę, plany były ambitne, a jak wyszło sami widzicie.

Co do innych spółek to mam kilka pozycji, które trzymam od samego mojego startu na giełdzie czyli ponad 2 lata...

Odnoście kolegi Komar to miałem kilka przygód, gdzie sprzedałem spółki ciesząc się, że wreszcie z nich wyszedłem (będąc kilka mcy non stop pod kreską) a to był moment wzrostów na przykład CDR za 190zł... Ważne to, żeby nie płakać nad rozlanym mlekiem i podejść do tego na miętowo. Może nam kilka spółek poleci i będzie trzeba trzymać bardzo długo, ale w tym samym czasie jedna może dać nam fajnie zarobić, a na resztę przyjdzie czas :)

Nie jestem prawdziwym traderem więc pewnie ostatnie zdanie wielu ruszy na zasadzie: lepiej zamknąć ze stratą, a resztę zainwestować i przytulić konkretny zysk. Mi to się nie udawało i kółek też nie będę kręcić bo to hamulec gdy wartość akcji porządnie rusza w górę.
  • Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Ruchanienagrubo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~PrzemSon
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~PrzemSon
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: 7omasz
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~Jacek
  • Re: Wers Autor: ~stolcgeneralissimus
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~ja
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~ja
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Dpo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 3,48% 0,48 2026-06-24 10:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.