Nie chce Was "martwic", ale w tym tygodniu wybicie na VAR górą. Zasięg ok 2,9x może i 3,xx. Czekamy na sygnał. Wers banki mam na SL i myślę nad wejściem w S-ki w tym tygodniu. Jak dla mnie realizacja będzie niedługo, a przynajmniej takiego scenariusza się spodziewam. Plan jest jeszcze S na ropę, ale po podbitce. Reszta bez zmian