DPO, to są molochy państwowe, nie padną :). gdzie by wszyscy Ci koledzy prezesa lepsze miejsce do dojenia budżetu znaleźli. Co do inwestycji dla "dziecka" to nie szedłbym w to aż tak daleko. Zobacz jak pięknie TSG dało zarobić. Ostanio z 200 na 500, a to chyba nie koniec. Ja to kupiłem raczej z lenistwa i na przeczekanie wakacji, które chciałbym w końcu mieć. Co nie zmienia faktu, że taniej już być nie powinno.