No cóż niech ma frajdę, jestes jego kolegą :)))co do CDR czekam na nightcity, nie sądzę, że będzie przesunięcie premiery, ale wszystko się może wydarzyć. Dlatego mam też spółki, które wydają dużo gier i oczywiście są m.in. te o większym znaczeniu dla portfolio, ale nawet jeśli coś się posypie są tematy zastępcze i Cash flow jest utrzymany. Geotrans też się będzie wybijał z konsoli. Banki, PZU i KGHM też dały dobrze zarobić do tej pory. Powodzenia Wers od czwartku jadę się wyciszyć gdzieś na wioche