Reznor. Myślę korekta na bankach będzie jak na spx lunie. Ale na razie coś nie chcą spadać. Co do podbitki na Var, to technicznie żadne wskaźniki na to nie wskazują - może zaczną dopiero. Nie wiem skąd Ty bierzesz te 3 zł ? :))). Chyba jakieś info musiałoby pójść , bo na razie jest spory opór na 2.6. Gratulacje za forek :). Zdrówko.