Dzięki Wers za radę. Muszę to chyba jakoś poćwiczyć bo mam z tym problem. I to na serio. Czasami mam wrażenie że bardziej mnie boli sytuacja jak z TSG, gdzie wsiadałem zarobiłem dobrą kasę, wysiadłem, a pociąg pojechał na północ beze mnie. Niż sytuacja jak np z Mabionem, gdzie udupiłem kasę i wysiadłem za późno. Dziwne