Dnia 2020-05-21 o godz. 15:27 ~wers napisał(a):
> Wcale nie dziwne. Nic się nie przejmuj. Tak jest, jak jesteś niewystarczająco długo na rynku. Każdy tak miał..
> Inwestorzy znacznie cześciej trzymają STRATĘ (często latami) i ich to nie rusza, a jeśli chodzi o ZYSKI to potrafią, wywalić spółkę w bardzo silnym trendzie wzrostowym i uciąć zysk. Przecież TSG to nawet żadnej korekty nie zapowiadał, nie mówiąc już o odwróceniu trendu, prawda? Tak to jest. Wynika to z psychologii inwestowania. Poczytaj sobie "W transie inwestowania" Marka Douglasa. Facet pięknie to opisuje i pomaga zmienić to myślenie. Zdrówko.
No nic. Tam technicznie było wszystko super. Sam zacząłem sobie wymyślać problemy, że inna spólk to na pewno będzie więcej bo TSG to już pewnie blisko maxa, że jedna gra itd Ok. Zacznę od książki. Zdiagnozuje się :). Zdrówko. Dzięki