Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,28 zł , zmiana od tamtej pory: -79,12%
Dnia 2020-05-21 o godz. 15:27 ~wers napisał(a):
> Wcale nie dziwne. Nic się nie przejmuj. Tak jest, jak jesteś niewystarczająco długo na rynku. Każdy tak miał..
> Inwestorzy znacznie cześciej trzymają STRATĘ (często latami) i ich to nie rusza, a jeśli chodzi o ZYSKI to potrafią, wywalić spółkę w bardzo silnym trendzie wzrostowym i uciąć zysk. Przecież TSG to nawet żadnej korekty nie zapowiadał, nie mówiąc już o odwróceniu trendu, prawda? Tak to jest. Wynika to z psychologii inwestowania. Poczytaj sobie "W transie inwestowania" Marka Douglasa. Facet pięknie to opisuje i pomaga zmienić to myślenie. Zdrówko.

No nic. Tam technicznie było wszystko super. Sam zacząłem sobie wymyślać problemy, że inna spólk to na pewno będzie więcej bo TSG to już pewnie blisko maxa, że jedna gra itd Ok. Zacznę od książki. Zdiagnozuje się :). Zdrówko. Dzięki
  • Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Ruchanienagrubo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~PrzemSon
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~PrzemSon
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: 7omasz
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~Jacek
  • Re: Wers Autor: ~stolcgeneralissimus
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: komar_13
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~ja
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~ja
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~wers
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Dpo
  • Re: Wers Autor: ~Reznor
  • Re: Wers Autor: ~Dpo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 3,48% 0,48 2026-06-24 10:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.