Wcale nie dziwne. Nic się nie przejmuj. Tak jest, jak jesteś niewystarczająco długo na rynku. Każdy tak miał..
Inwestorzy znacznie cześciej trzymają STRATĘ (często latami) i ich to nie rusza, a jeśli chodzi o ZYSKI to potrafią, wywalić spółkę w bardzo silnym trendzie wzrostowym i uciąć zysk. Przecież TSG to nawet żadnej korekty nie zapowiadał, nie mówiąc już o odwróceniu trendu, prawda? Tak to jest. Wynika to z psychologii inwestowania. Poczytaj sobie "W transie inwestowania" Marka Douglasa. Facet pięknie to opisuje i pomaga zmienić to myślenie. Zdrówko.