Forum Forex +Dodaj wątek

TMS ODRADZAM !!

Zgłoś do moderatora
TAK JAK WCZESNIEJSZYM WATKU OSZUKUJA LUDZI ... MÓWIA ZE CEN TAKICH NIE BYLO ALE JAK SIE ŁAPALO S TO TE CENY SAM SOBIE DOPISALEM ?? I CAŁY ZAROBEK ZABRALI I DEPO... Z CHECIA PORUSZE TE SPRAWE ODNOSNIE ICH JAK TYLKO DOSTANE OZLIWOSC TV RADIO COKOLWIEK