Zauważ jedną prostą rzecz np. Bax głównie pracuje na realnym dolcu, a FX to robi mocny dodatek chociażby jak na przykład teraz z realnym dolcem pewnie stoi z boku/lub wchodzi częściówkami i wyskakuje na pół grosza jak nie jest pewien bądź zgarnia pakiety po parę groszy he he Na tych oczywiście poziomach działa pełną parą na FX bo tu się szybko skróci, a z dolcem to już nadmierne i niepotrzebne ryzyko.
Co do FX to wiadomo można szybko zarobić/stracić i to fakt niezaprzeczalny ale w kasynie to grasz wg. zasad kasyna i nie ma tu szulerki z Twojej strony bo to kasyno również czasem może kantować Ciebie. Dla mnie osobiście gdy wchodzę w coś b. mocną kasą i widzę takie numery jak wyłączanie platformy na mocnym skokach i podbiciach zwłaszcza gdy rynek idzie po mojej myśli i nie mogę zrealizować mocnego zysku gdyż nie ustawiam TP to jakiejś jaja i z takim partnerem w tym biznesie nie współpracuje się. Takie numery wycina np. Bossa FX. Tyle ten temat.