Forum Forex +Dodaj wątek
Dzieki za pare słow :) ale fakt jest faktem ze na zdien dzisiejszy jestem leszczem . duzo nauki przede mna a zwłaszcza na przelicznikach bo tego ni hugo... nie moge zrozumiec