Walcz hiszpanczyk, nie zostaw tak sprawy. Jeszcze mozna zrozumiec walenie ludzi na spredach, nie wchodzenie zlecen itp., ale zeby PO FAKCIE dokonanych transakcji wycofywac sie rakiem - to sie w pale nie miesci.
Ja tych zlodziei z tms bede omijal z daleka juz zawsze.
Pozdrawiam