Forum Forex +Dodaj wątek

Re: TMS ODRADZAM !!

Zgłoś do moderatora
Walcz hiszpanczyk, nie zostaw tak sprawy. Jeszcze mozna zrozumiec walenie ludzi na spredach, nie wchodzenie zlecen itp., ale zeby PO FAKCIE dokonanych transakcji wycofywac sie rakiem - to sie w pale nie miesci.
Ja tych zlodziei z tms bede omijal z daleka juz zawsze.
Pozdrawiam