Forum Forex +Dodaj wątek

Re: TMS ODRADZAM !!

Zgłoś do moderatora
gdybyś w TMS grał na opcjach, mając LONG CALL zostałbyś bogatszym człowiekiem, a tak miałczysz..... zobacz, 6 znajomych na FB, kompromitujesz się ze swoją indolencją