Forum Forex +Dodaj wątek
Właśnie widzę jak Cię kiwnęli.
Zobaczymy co Ci odpiszą na reklamację. Warto poszukać dodatkowo kiwniętych i odleszczonych przez TMS, a z pewnością jakaś grupa ich jest i spróbować wytoczyć tzw. pozew zbiorowy choć myślę, że nasi spece od Temidy bladego pojęcia o tym mieć nie będą z czym do nich przyjdziecie.
Pisałem Ci kiedyś mniej siedź na rynku, a masz większy spokój ducha.
Gdzieś pisałeś, że masz rodzinę i córkę i to jest najw. a kasa do życia wiadomo potrzebna ale nie ma co świrować.
Ja też tak miałem ciągnąłem 2 prace + rynek do tego propozycje- oferty wyjazdu na kontrakty do Dubaju,Kataru i Rijadu ale olewam to bo po powrocie dziecko Cię wujkiem nazywać będzie he he he Umiar, umiar umiar bo inaczej to zawsze może być wariant drastyczny 0 kasy/lub mocny minus i brak rodziny.