Forum Forex +Dodaj wątek

lu dzięki bd walczył

Zgłoś do moderatora
Trick no ostatnio od grudnia mnie tazaja ale nic już nie poradzę leszcze jesteM ale mam w planach skończyć z forexem, a tak swoją droga wpiszcie sobie na fb tms oszusty założyłem dzisiaj prfil tam ze zdjęciami moich pozycji zamkniętych i otwartych kawa na ławę oszusty