Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do Spaina

Zgłoś do moderatora
No wędkowanie tez to lubię :) nasze lasy nad morzem tez sa boskie :)!no jadę jadę ale dopiero w maju trochd czasunjeszcze jest ale już odliczam bo wywalony jestem