Forum Forex +Dodaj wątek

Re: TMS ODRADZAM !!

Zgłoś do moderatora
do as:

Jasne, gdyby babcia miala wasy to pewnie bylaby dziadkiem, kolejny madry po czasie! Jak zes taki oswiecony to powiedz nam jak jutro zareaguja rynki na posiedzenie EBC? Ewidentnie go oszukali i dobrze, ze sie nie poddaje i probuje walczyc. Trzymam kciuki i mam nadzieje, ze sprawa nabierze rozglosu. Kazdy kto czyta ten watek powinien solidarnie wejsc na fejsa i kliknac polubienie. Przeciez to tak niewiele, a moze rzeczywiscie pomoc.