W UK i Oslo - Norwegii Mieszkałem. Teraz miałem jechać na kontrakt i pomieszkiwać u Araba ale olewam to.
Kolego rodzina, mam blisko do morza Bałtyck., lasy, jeziora i wędkowanie jak cieplej. To jest to.
Owszem na Karaibach jest ok bo wchodząc do wody ze słoneczka nie kurczy Ci się peryskop ale o 13 skaczesz po piachu jak lato u nich w pełni.(u nas wtedy zima).Poza tym trza uważać na jeżowce i uważać pod jakim drzewem leżysz gdyż niektóre mogą Cię nieźle popieścić. UK jest dobra jako lotniskowiec do dalekich wypraw bo jest taniej nawet o połowę niż wyjazd z PL. Egipty, Tunezje i Turcja się nie opłaca.
Jedź na urlop odpocznij, przemyśl sprawę naładuj akumulatory.