Forum Forex +Dodaj wątek

Re: TMS ODRADZAM !!

Zgłoś do moderatora
Spain, poczytaj sobie wątek na nawigatorze o czarnym czwartku na franku, piszą też o TMS: http://forex-nawigator.biz/forum/czarny-czwartek-na-franku-15-01-2015-a-zachowanie-brokerow-t26220-10.html

edkipaforex.pl