Forum Forex +Dodaj wątek

Re: TMS ODRADZAM !!

Zgłoś do moderatora
Czyli na dobrą sprawę możliwość dorobienia się na forexie, to tylko czysta teoria i nikt forexowego milionera raczej nie widział (nie licząc brokerów).