No Własnie wie a ja nie wiem bo trzymam czasami nie potzebne pozycje (po czasie zawsze do takiego wniosku dochodze). On juz wypoczywa bo polowe sianka powypłacał brokera zmienil i czeka na jutro he :) PIerun . Widzisz tak to nie mam ani kasy zarobionej ani swojej wlozonej i jeszcze sprawe na karku jak nie oddadza ... A ty w Angli mieszkasz ? powiem ci ze jade w maju na urlop juz sobie opłaciłem ale zarobilem na czym innym i nie zaluje zaplacone mam i pewne ze fx mi nie zabierze . wracajac do baxa to on ma łeb jak z nim pisałem to kiedy mowil ze przez pierwsze 2 miesiace on sie tutaj uczył a potem on innych uczył ? widzisz on kumaty jest