bax to inna bajka juz wycofuje sianko z fx to znak ze dolec wzrosty moga sie wyczerpac poki co swoje zarobil na fx przez ten rok i teraz bd wchodzil z powyzej 4 na s albo juz z dolu 3.30 ? 3.4 mniejsza z tym ale trick wejdz soie na fb wpisz tms oszusty i zobacz co zrobili wrzucielm fotki z tych pozycji straconych , zarobionych i korekta wyniku ? i jeszcze pismo ze stooq ze tms w tym czasie byli aktywni na rynku