Nie panikuj Bax ma lata doświadczenia. Masz czas do nauki. Do tego Bax ma swój system i wie jak wyskakiwać z tzw. gorącego towaru ;)
Założe się, że za kuloodporną szybką lata temu obracał już dolcem gdy wielu tu na gó....o wołało papu ;) Cierpliwości nic nie przychodzi od razu. Bax pewnie też z boku wypoczywa przed jutrzejszą demolką z parafii pw. EBC.
Zresztą jeśli zarobiłeś 200k to 150k -75% należało odłożyć do banków lub skarpety, za 5-8% zatańczyć z rodziną na Karaibach promocje masz z UK np Cuba all inclusive za 1690 GBP (bo w PL mocna przycinka leci), a resztę włożyć do kasyna FX ja bym, tak zrobił.