Dnia 2015-01-21 o godz. 01:07 ~mgggm napisał(a):
> @pc
>
> prawnikiem nie jestem , ale opiniuję takie sprawy w sądach
>
> widziałem sporo takich papierów , i myślę że można się na kawę ustawić , o ile bywasz w wawie
> spojrzałbym i byśmy pomyśleli czy można coś z tym zrobić
>
> policja wydział Pg, prokuratura i sądy nie rozumieją o co chodzi w takich sprawach
> rozumują 'to spekulant - chciał zarobić , no to stracił , a teraz się piekli ; a druga strona ma pieczątkę 'bank', czyli instytucja nadzorowana, a to oni na pewno i tak mają rację; więc nic nie szkodzi że nie rozumiemy o co chodzi - umorzy się i po krzyku
>
hejka
Dzięki chętnie bym sie spotkał niestety mój rejon to Kraków i okolice ,a niestety zawodowo jestem troche "uwiązany" więc albo telefon albo mail.
pzdr