Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Spaniard

Zgłoś do moderatora
"leszczem jestem bo chiałbym tyle co bx widziec ale nie potrafie" - powtarzasz to jak mantre przy kazdej okazji ze chyba kazdy kto Cie czyta juz w to uwierzył ...., a modrosc i doswiadczenie to kwestia czasu i tyle natemat