Forum Forex +Dodaj wątek

Re: TMS ODRADZAM !!

Zgłoś do moderatora
Wczoraj zacząłem od fb wiec strona jest jeden dzień ,dzisiaj odezwał sie do mnie zastepca naczelnika z bankiera przectwailem im sytuacje bo poprosiłem o pomoc i czekam na odpowiedz od nich mam nadzieje ze sie uda jak tylko dostanę szanse na mącić im zrobię to bo naprawdę fajnie mogłem zarobić a ze z 3200 w niecałe 3 min zrobiłem 55 kola co widać na zdjęciach to moze ich czyści bo mieli prawie moje sianko a tak na czymś mogę sie podeprzeć bo na Chf straciłem i na tym odrobiłem ... Tric ja jeszcze nigdy na takich wakacjach nie byłem najdalej Turcja dlatego chciałem ro jakoś ForEceM zmienić ale jak widać na razie nie udaje sie chociaż moze tym razem sie uda mi i cos wyciągnę od nich