Dzięki Mam nadzieje ze sie uda bo to Nie jest mało kasy wiadomo tez dużo nie jest ale zarobione ryzykowane itd wiec bd dobrej myśli czekam aż adwokat wróci z wakacji i zaczynam mocniej działać z tym ze jak już sprawa trafi do sadu to ja naoenwo nie bd tylko na tym zaprzestać już mocniej odsetki itd czas pokaże napewno dam znać , widzisz mnie wymietli ale tak szybko jak upadlem wsralem i walczyłem