Forum Forex +Dodaj wątek

Re: mamuśka

Zgłoś do moderatora
Dzięki Mam nadzieje ze sie uda bo to Nie jest mało kasy wiadomo tez dużo nie jest ale zarobione ryzykowane itd wiec bd dobrej myśli czekam aż adwokat wróci z wakacji i zaczynam mocniej działać z tym ze jak już sprawa trafi do sadu to ja naoenwo nie bd tylko na tym zaprzestać już mocniej odsetki itd czas pokaże napewno dam znać , widzisz mnie wymietli ale tak szybko jak upadlem wsralem i walczyłem