@pc
moj mail ; emgie.ekspert malpa op.pl (emgie literalnie, nie 'mg' tylko wlasnie 'emgie' ;)
jak sie odezwiesz to Ci powiem bardziej konkretnie w jakim charakterze dzialalem i jak te sprawy wygladały , oczywiscie ogolnie
ciekawi mnie czemu u ciebie uwalili sprawe, jak sie do tego zabierales i czy ktos z branzy ci formułował roszczenia względem brokera