Forum Forex +Dodaj wątek

Re: TMS ODRADZAM !! / do Spaina

Zgłoś do moderatora
Hejka Hiszpan
Mnie dokładnie to samo zrobił Alior w 2011 w plecy ponad 139k.......juz nawet złożyłem zlecenie wypłaty cofnęli i skasowali pozostałe pozycje choć miałem s na złoto po 1815 !! masz pojęcie prokuratura to gamonie i umożyli sprawę do sądu musisz mieć naprawdę dobrego prawnika i drugie tyle kasy do założenia sprawy i obsługe prawna .
pzdr