Forum Forex +Dodaj wątek

Re: TMS ODRADZAM !! -do tradingStar

Zgłoś do moderatora
Wiele rzeczy już tam widziałem choćby na Barbadosie chlanie i nurkowanie/snorkellingowanie. Straż przybrzeżną na podwójnym gazie podpływającą i zaopatrującą sie w rum/piwo od statku dla turystów.Upierdliwych miejscowych chcących Ci coś sprzedać albo zaproponować crack bądź weed. Żarcie z auta, czy flying fish ich specjałek ale te Twoje rybki to niezłe potworki...Tego to nie wiedziałem.Zresztą ta pierwsza odleszczyłaby moje ubezpieczenie na amen he he he
To takie TMS y dla depo.
Szokoda chłopaka bo kit tam ze straconym zyskiem ale zakosili mu jego zaskórniaki.