Forum Forex +Dodaj wątek
juz jednego znalazłem tutaj na forum mial podobna sytuacje do mojej takze juz jakis maly plus nie odpuszcze im tego bo chociaz niech oddadza depo sprzed chf a oni zabrali moje depo moje zarobione i jeszcze jutro do ebc jestem goly i nie wesoły bo kasy im nie wpłace na razie wiecej !! Kurcze ja mam tak prace orzed komputem siedze od 9-18 ciezko uciec od kompa jak taka praca ... mam corke i chciałbym jej zapewnic wszystko co mozliwe ale poki co nauka daje mi po dupie . To ty tez tak tryb zycia w pospiechu 2 prace forex rodzina masakra jedno goni drugie i po czasie mozna naprawde zapomniec o rodzinie . JA jeszcze debilem jestem powiem ci ze w zeszłym roku udalo mi sie łacznie zarobic okolo 200 k i z tego teraz nie mam nic a na dodatek maja moje depo ;/