Stane troszeczkę w obronie BDG. To stary akcjonariusz. Nie jest ani trollem ani nie próbuje manipulować. Po prostu jest takim malkontentem, co dodatkowo wsparte jest doświadczeniami z ostatnich lat. Trudno się troche temu dziwić bo tu się działo wiele, ale z drugiej strony trudno zrozumieć czemu nie wyszedł jeszcze z całego pakietu jak mistrzu czy Kadu i miałby głowę spokojną.
Przed wyznaczonym terminem też fajnie byłoby zachować wstrzemięźliwość w obie strony!