REKLAMA
RELACJA Z FORUM FINANSÓW

UNIMIL: Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji Spółki

2006-09-29 17:03
publikacja
2006-09-29 17:03
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I GIEŁD
Raport bieżący nr 35 / 2006
Data sporządzenia: 2006-09-29
Skrócona nazwa emitenta
UNIMIL
Temat
Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji Spółki
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Emitent informuje, iż w dniu 28 września otrzymał drogą faksową następującą informację od PZU Asset Management w Warszawie:
"PZU Asset Management S.A., z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 24, uprzejmie informuje, iż w wyniku transakcji kupna na rynku regulowanym 10.000 akcji spółki UNIMIL S.A. do portfeli inwestycyjnych naszych Klientów, udział w ogólnej liczbie głosów w Spółce wg stanu na 23 sierpnia 2006 r. wynosił 5,36%.
W związku z powyższym PZU AM SA wg stanu na 23 sierpnia 2006 r. zarządzał 110.378 akcjami spółki UNIMIL S.A. w portfelach Klientów ogółem i miał prawo do wykonywania 5,36% ogólnej liczby głosów na WZ Spółki oraz 5,36% udziału w kapitale zakładowym, na podstawie Umów o zarządzanie pakietem papierów -wartościowych na zlecenie.
Do momentu rozliczenia wyżej opisanej transakcji w zarządzanych przez PZU AM SA portfelach papierów wartościowych Klientów ogółem było 100.378 akcji spółki UNIMIL S.A., co dawało prawo do 4,87% głosów na WZ Spółki oraz 4,87% udziału w kapitale zakładowym.
Opóźnienie w przekazaniu niniejszego raportu o przekroczeniu przez PZU AM SA progu 5% w liczbie głosów w spółce UNIMIL S.A. spowodowane było niezamierzonym nie zarejestrowaniem w wewnętrznej aplikacji informatycznej, służącej do monitorowania zaangażowania kapitałowego Klientów PZU AM SA, danych zawartych w raporcie UNIMIL S.A. dot. umorzenia części kapitału zakładowego.
Jednocześnie informujemy, iż od dnia 28 sierpnia 2006 roku w portfelach naszych Klientów nie miały miejsca żadne transakcje na akcjach spółki UNIMIL S.A.
Obecnie PZU AM SA zarządza 127.940 akcjami spółki UNIMIL S.A. w portfelach Klientów ogółem i ma prawo do wykonywania 6,21% ogólnej liczby głosów na WZ Sp6łki oraz 6,21% udziału w kapitale zakładowym, na podstawie Umów o zarządzanie pakietem papierów wartościowych na zlecenie."

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2006-09-29 Grzegorz Winogradski Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Bezpłatne konto firmowe to dopiero początek. Sprawdź, które banki płacą najwięcej za oszczędności

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki