REKLAMA

SCOPE FLUIDICS S.A.: Rozpoczęcie realizacji działań w zakresie dystrybucji systemu PCR|ONE

2022-06-27 17:07
publikacja
2022-06-27 17:07
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 9 / 2022
Data sporządzenia: 2022-06-27
Skrócona nazwa emitenta
SCOPE FLUIDICS S.A.
Temat
Rozpoczęcie realizacji działań w zakresie dystrybucji systemu PCR|ONE
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
W nawiązaniu do wcześniejszych raportów, Zarząd Scope Fluidics S.A. („Spółka”) informuje o rozpoczęciu realizacji działań w zakresie dystrybucji systemu PCR|ONE w ramach Programu Early Access („PEA”). Jest to istotny element działań mających na celu przeprowadzenie badań ewaluacyjnych systemu PCR|ONE w miejscach docelowego zastosowania. Zakres tych działań Spółka opisała w raporcie bieżącym nr 30/2021.

Działania realizowane są na terenie Polski we współpracy z polskim dystrybutorem – Bioanalytic sp. z o.o. („Dystrybutor”). Model współpracy zakłada najem analizatorów przez Dystrybutora i dalsze przekazanie przez niego analizatorów użytkownikom końcowym oraz na sprzedaży na rzecz Dystrybutora kartridży w celu dalszej ich sprzedaży przez Dystrybutora na rzecz w/w użytkowników. Zarząd nie wyklucza w przyszłości innych modeli współpracy. Celem współpracy jest także przeprowadzenie działań w ramach PEA, w szczególności: uzyskanie przez Curiosity Diagnostics sp. z o.o. („Curiosity Diagnostics”, spółkę w 100% zależną od Spółki, która realizuje projekt PCR|ONE) informacji zwrotnych od użytkowników końcowych o funkcjonowaniu systemu PCR|ONE wraz z oceną skuteczności diagnostycznej systemu oraz weryfikację możliwości rozpoczęcia wielkoskalowej sprzedaży systemu PCR|ONE na terenie Polski. W przypadku uzyskania przychodów, Zarząd planuje przeznaczyć je na pokrycie kosztów produkcji kartridży i analizatorów na potrzeby PEA. Ponadto intencją Curiosity Diagnostics jest, aby w ramach współpracy prowadzone były działania mające na celu publikację wyników badań funkcjonalności systemu PCR|ONE przez ośrodki opiniotwórcze.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-06-27 Maja Czerwińska Pełnomocnik
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki