1,3600 zł
6,25% 0,0800 zł
Inteliwise SA (ITL)

Zawarcie umowy z Autoryzowanym Doradcą w zakresie wprowadzenia części akcji serii E do obrotu w ASO na rynku NewConnect

Zarząd Inteliwise S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) informuje, iż w dniu 12 listopada 2019 roku zawarł umowę z CC Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie o świadczenie usług Autoryzowanego Doradcy. Umowa przewiduje współpracę wyłącznie w zakresie wprowadzenia akcji Emitenta do Alternatywnego Systemu Obrotu na rynku NewConnect.

Zawarcie powyższej umowy podyktowane jest zamiarem ubiegania się o wprowadzenie do obrotu na rynek NewConnect akcji serii E Emitenta, tj. 600 000 akcji zwykłych na okaziciela, które powstały w ramach warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego w wyniku zamiany warrantów serii C Emitenta, o którym Emitent informował w treści raportu bieżącego EBI nr 2/2018 z dnia 1 lutego 2018 r. oraz EBI nr 12/2018 26 czerwca 2018 r.

Akcje, które mają być przedmiotem ubiegania się o wprowadzenie do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect stanowią łącznie 8,75% warunkowego kapitału zakładowego Emitenta i 8,75% głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt 9 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.