I dzisiaj zamykam L na ropę zysk ok 75% w jeden dzień:) jutro może być konsola lub niewielki wzrost, ale nie chce zostawać z ropą na weekend. Żywy przykład, jak obstawić raport zapasów. Pierwsza reakcja z reguły jest fałszywa- można to zaobserwować np po złocie i srebrze, przy informacji o cięciu stóp, wczoraj info o "niby" braku szans na ujemne stopy w USA, ale należy pamiętać, że FED w zeszłym roku zarzekał się, że nie zwiększy bilansu i pozostanie na ścieżce wzrostu stóp procentowych. Co mamy po 2-3 kwartałach każdy widzi... od wtorku na L na srebro i liczę, że zmniejszy się ratio GLd/SLV do ok 89 pkt, aktualnie ok 108, więc albo złoto spadnie na co się nie zapowiada albo srebro wzrośnie, aby zmniejszyć różnicę w korelacji wskaźnika